author Tel: 0212 669 45 44

Listeleri Karşılaştır

Kervancı Suit

Esentepe Mahallesi, Çorlu, Tekirdağ, Marmara Region, Turkey

Açıklama

KERVANCI SUİT İLE BÖLGENİN MODERN YÜZÜ YENİLENİRKEN SİZE ÖZEL HAYATI HUZUR İÇİNDE YAŞAYACAKSINIZ.

Bu projemizde müşterilerimizi alışık olmadıkları bir ev konsepti ile tanıştıracak ve hayatlarına değer katacak iletişim ve destek hizmetleri, eğlence, alışveriş, sağlık ve spor çözümleri gibi konforlu yaşam uygulamalarını hayata geçireceğiz.Huzurlu bir yaşama ev sahipliği yaparken birlikte yaşama kültürünü benimsemiş seçkin komşulara, komşudan öte dostlara sahip olacaksınız.

KERVANCI SUİT SİZE, SAĞLIKLI BİR YAŞAM SÜRDÜRMENİZ İÇİN SPOR ALANLARI VE YEMYEŞİL BİR BAHÇE SUNUYOR.

Sağlıklı olmak, kişisel yaşantınızdan tutunda iş hayatınıza kadar her anınızı etkilemektedir. Sağlıklı olmak, insan mutluluğunun öncelik taşıyan bir öğesidir. Sağlıklı yaşamak demek kendinize, eşinize ve çocuklarınıza saygı ve sevgi duymaktır.Projede size sunulan açık yüzme havuzu ve spor yapmanız için her türlü olanağı sağlamaktadır.

KERVANCI İNŞAAT, SİZE SAĞLAM VE KALİTELİ BİNALARDA GÜVENLİ VE HUZURLU BİR YAŞAM OLANAĞI SUNUYOR.

Deprem yönetmeliğine uygun yapı teknolojisi , 7/24 kapalı devre kamera kayıt sistemi , her dairede görüntülü diafon, yangın ,duman ve doğalgaz kaçak algılama ve gaz kesme sistemi ile yuvanızda huzurlu ve güvende olacaksınız.


KERVANCI SUİT; SİZİ,SICAK BİR GÜLÜŞ İLE KARŞILAŞIP FERAHLIĞI VE MODERN MİMARİSİ İLE CEZBEDER.

Aracınızı kapalı otoparka içiniz rahat bir şekilde bırakıp, Kervancı Suit’in ferah kat hollerinden geçerek evinize gireceksiniz. Günün bütün yorgunluğunu ve stresini Kervancı Suit’te unutacak sevdiklerinizle mutluluğun tadını doyasıya çıkaracaksınız.

Proje Bilgileri:

İnşaat kalitesi, işçiliği ayrıntılardaki özeni ve geliştirdiği hizmetlerle sektörün öncü kuruluşları arasında yer alan Kervancı İnşaat, yepyeni bir projeye hayat veriyor. Çorlu’nun en değerli bölgesi olan Kazımiye Emlak Kent bölgesinde 5.679 m2 üzerine kurulu 400 m2 peyzaj alanı 64 dairesi ve 11 dükkanı ile Kervancı Suit, tam kalbinizde yerini alacak.

  • Kent: Tekirdağ
  • Komşuluk: Çorlu
  • Ülke: Türkiye

Detay

Tarihinde güncellendi Ekim 3, 2019 en 10:01 am

  • Emlak numarası: FY-15000
  • Emlak Tipi: Konut - Rezidans
  • Emlak Durumu Satılık

Yakınlarda Neler Var?

tarafından desteklenmektedir yelp