author Tel: 0212 669 45 44

Listeleri Karşılaştır

NCadde Ottoman

Doğan Araslı Bulvarı, Saadetdere Mahallesi, Avcılar, Istanbul, Marmara Region, 34320, Turkey
Başlayan Fiyatlarla₺307.000

Açıklama

İSTANBUL’UN YENİ İŞ ve YAŞAM MERKEZİ

Ncadde Ottoman Mimarisi ve ayrıcalıkları ile her zaman hizmetinizde olacak. Kullanışlı, fonksiyonel, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir proje. Burada prestijli ofisler, seçkin mağazalar, lezzet durakları, cafeler, hipermarket ve benzeri pek çok alternatifin bir arada olduğu ayrıcalıklı bir yaşam ve ticaret merkezi. Teraslı ofisler ile firmanıza saygınlık katacak, özel suitler ile iş gezileriniz artık sorun olmayacak.

Beklentilerinizin tümünü karşılayacak ayrıcalıklı, güvenli ve yatırım odaklı gerçek bir yaşam projesi. Burada yaşamak size iyi gelecek. İstanbul’un en hızlı değerlenen noktasında, ana cadde üzerinde, hayatınızı ve işinizi kolaylaştıracak bir ayrıcalık merkezi.

Siz Buna Değersiniz

Farklı tip ve metrekarelerden oluşan özel suitler ile kısa konaklamalarınızda, iş gezilerinizde her zaman ayrıcalıklı olacaksınız. Size özel resepsiyon, 7/24 güvenlik hizmetleri ile suiteleriniz her zaman hazır.

TİCARETİN YENİ MERKEZİ

Ticari farklı alanları değişik pek çok ticari ünite seçeneklerine sahip olan NCadde Ottoman, merkezi lokasyon avantajı ve fonksiyonel mimari detayları ile ticaretin yeni merkezi, yeni sembolü.

ÖZGÜN, DEĞERLİ, GÜZEL

Daha başarılı, daha kârlı bir iş yaşantısı. Burada enerjiniz de, ticaretinizde hep yüksek olacak. Sunduğu güvenlik hizmetleri, sosyal ayrıcalıklar, prestijli bir çalışma adresi ile burada her zaman fark edileceksiniz..

HAYAT DOLU

Güne zinde, işinize pozitif başlamanın merkezi. Hayatın burada farklı olduğunu göreceksiniz. Merkezi lokasyonu sayesinde, hayatın ve iş yaşamının kesiştiği çok özel cafe ve restaurantlar ile ayrıcalıklı yaşam sizleri bekliyor.

HERŞEYİNBİR İLKİ VARDIR

Özyurtlar’dan Lojistik Depolu DükkanlarHayatı kolaylaştıracak, ticaretinize değer katacak çözümler. Şehrin merkezinde, ana yolların kesişme noktasında, Ambarlı Limanı’na 5 dakikalık mesafesi ile Lojistik Depolu Dükkanlar tam size göre..

TERASLI OFİSLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Mimarisi ve sunduğu farklılıklar ile ön plana çıkan projede işinize prestij katacak size rahatlık sağlayacak teraslı bir ofise sahip olma imkanı sunan NCadde Ottoman’da, Başarılı olmak tesadüf değil.

SOHBETLERİN YENİ MERKEZİ

A’dan Z’ye aradığınız her şey, yaşam dolu bir yapı. Cadde üzeri dükkanları, özel iç avlu konseptli dükkanları ile günün her saati burası sizin yeni buluşma noktanız olacak.

GÜVENLİ SOSYAL YAŞAM

7/24 Kapalı Devre Kamera Sistemi, 7/24 Güvenlik Hizmetleri, Kartlı Giriş Sistemi, Görüntülü Intercom, Resepsiyon, Lobi, Kapalı Otopark.

ÇOK ÖZEL OFİS ve SUITLER

Hayatınızın hızana yetişecek size ayak uyduracak merkezi noktada çok özel bir yaşam alanı ve prestijli ofisler. Güvenli, ayrıcalıklı, sosyal imkanları geniş. Sizi her zaman hazır bekleyen bir iş ve yaşam alanı.

  • Kent: İstanbul
  • Komşuluk: Esenyurt
  • Ülke: Türkiye

Detay

Tarihinde güncellendi Ekim 3, 2019 en 9:46 am

  • Emlak numarası: FY-14975
  • Fiyat: Başlayan Fiyatlarla ₺307.000
  • Kuruluş yılı: 2019
  • Emlak Tipi: Dükkanlar, Ofis
  • Emlak Durumu Satılık

Yakınlarda Neler Var?

tarafından desteklenmektedir yelp