author Tel: 0212 669 45 44

Listeleri Karşılaştır

VİZYONUMUZ

Faik yılmaz gayrimenkul olarak globalleşen dünyanın ve ülkemizin yeniden inşa edilmesinde, müşterilerin, çalışanların, ortakların ve toplumun ilk tercih edeceği uluslararası bir inşaat ve müteahhitlik şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Şirketimizin; ülke sınırları içerisinde, genel müteahhit ve inşaat firması olarak, prestijli konutlar, okul, hastahane, yurt, otel ve sanayi tesisleri inşaat projelerinin anahtar teslimi yapımını gerçekleştirmektedir. Taahhüt ve İnşaat Grubunun yönetim felsefesi “otonom yönetim ve merkezi denetim” esasına dayanmaktadır.Her proje ayrı bir kar merkezi olarak kabul edilmekte ve stratejik düşünmek, etkin karar alma politikalarını geliştirmek, iş yapımı sürelerini kısaltmak, maliyetleri minimuma indirmek ve kaliteyi sürekli arttırmak için organizasyon ve yönetim sistemlerimiz devamlı gözden geçirilmektedir. Faik Yılmaz Gayrimenkul Olarak “Hedeflere Göre Yönetim”prensibi esastır .Performans ölçüm sistemimizde, hedeflerin dışında, tüm çalışanların genel yetkinlik ve yönetsel performansı da sürekli izlenir .Bu sayede her bir çalışanın sonuç odaklı çalışma, kaynakları etkin kullanma, temsil, şirket politikası ve kurallarına uyum, sorumluluk anlayışı, liderlik, yetki devri ve eleman yetiştirme, stratejik düşünce , politik yaklaşım ve motivasyon konularında gelişmesi sağlanır.

×

Merhaba!

WhatsApp üzerinden mesajlaşmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini seçin ya da bize e-mail gönderebilirsiniz: ofis.fy@faikyilmaz.com

×